7 výhod protiroztočových povlaků ProtecSom 100% bavlna:

Účinnost prokázaná řadou získaných certifikací a atestů

Díky speciálnímu způsobu tkaní patentovaného firmou ProtecSom tvoří potahy ze 100% bavlny nepropustnou bariéru mezi roztočovými alergeny a spícím člověkem. Velikost pórů mezi vlákny 6 mikronů zaručuje nejlepší účinek.

Maximální komfort 100% bavlny

Materiál ze 100% bavlny propouští vzduch a vodní páry pro větší pohodlí spícího člověka a prodyšnost lůžkovin. Účinnost již není na úkor pohodlí.

Snadné použití

Povlaky jednoduše povlečete na matraci nebo lůžkoviny a uzavřete za pomocí zipu. Na povlaky navlečete klasické povlečení nebo prostěradlo, které běžně užíváte.

Okamžitá účinnost

Velikou výhodou je účinnost, která je ihned po uzavření lůžkovin a matrace do povlaků. Ke zlepšení zdravotního stavu tedy dochází již první noc.

Snadná údržba

Povlaky se velice snadno udržují. Jednou, max. dvakrát za rok se povlaky perou dle návodu. Jelikož bude přes povlaky ještě povlečení, které bude práno častěji, není nutné povlaky snímat častěji.

Dlouhá životnost

Povlaky se mohou pyšnit dlouhou životností. Garance produktu je 10 let. Provedené studie prokázaly, že i po 100 cyklech praní / sušení si povlaky ProtecSom zachovávají svoji účinnost. To je záruka maximální ochrany po dlouhá léta.

Finanční návratnost

I přes vyšší pořizovací cenu se investice nakonec vrátí. Při pořízení povlaků ProtecSom nemusíte již kupovat drahé speciální matrace, lůžkoviny nebo povlečení. Navíc při doporučovaném praní 1-2x za rok ušetříte náklady spojené s praním.

Nevěříte?

Pokud chcete zkusit, jak je materiál příjemný, můžete si napsat o vzorek látky. Rádi Vám vzorek bezplatně zašleme.

Copyright © 2024 PROTECSOM
Nejprodávanější zvlhčovače vzduchu a čističky vzduchu na portálu ProAlergiky.cz